VLC Media Player IPTV Kurulumu

VLC Media Player programını açıp üst menüden "Ortam -> Ağ Akışı Aç" yolunu takip edin

Karşınıza çıkan pencereye m3u linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve "Oynat" butonuna tıklayın.

Bu işlemi yaptıktan sonra kanallarınız listelenmiştir. "Görünüm ->Oynatma Listesi" yolunu takip ederek kanal listenizi görüntüleyebilirsiniz.

Atlas IPTV aboneliğinizi bilgisayarda izlemek bu kadar kolaydır. İyi seyirler dileriz.Hala ATLAS IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

Üyelik Satın Al

VLC Media Player programı ile bilgisayarınızda kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala Atlas IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. Atlas IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir ve mouse ile tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca VLC Media Player’ın kanal arama özelliği de mevcuttur. Bu sayede aradığınız iptv kanalını saniyeler içinde bulabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. Atlas IPTV ve VLC Media Player uyumludur. VLC Media Player programını https://www.videolan.org adresinden indirebilirsiniz.