SS İptv Uygulamasına IPTV Kurulumu

Bilgisayarınızın internet tarayıcısı ile http://ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidin..

Sağdaki kutucuğa SS IPTV uygulamasının Settings/General menüsünden GET CODE butonuna tıklayarak aldığınız kodu yazın ve "ADD DEVICE" butonuna tıklayın.

"External Playlist" e tıklayıp "ADD ITEM" e tıklayın

"Source" alanına müşteri panelinizde yer alan m3u linkinizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve "OK" butonuna tıklayın. En son da "SAVE" butonuna tıklayın.

“Playlist has been successfully saved!” yazısını gördükten sonra TV nizde SS IPTV uygulamasını kapatıp açın. Listeniz yüklenmiş olacaktır. İyi seyirler dileriz.Hala ATLAS IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

Üyelik Satın Al

SSIPTV uygulaması ile Samsung Smart TV, LG Smart TV veya Android işletim sistemli TV’ler üzerinde kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala Atlas IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. ATLAS IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın. iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. Atlas IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir ve kumandanız ile tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. ATLAS IPTV ve SS IPTV uyumludur. SMART IPTV uygulamasını Samsung Smart TV, LG Smart TV veya Android işletim sistemli TV’nizin uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

<--
-->