Smartiptv Uygulamasına IPTV Kurulumu

Bilgisayarınızın internet tarayıcısı ile https://siptv.app/mylist/ adresine gidin.

MAC adresinizi ilgili kutucuklara yazın ve "Delete" butonuna tıklayın.

"URL" alanına m3u url nizi baştan sona kopyalayıp yapıştırın ve "Send" butonuna tıklayın.

Son olarak TV nizde Smart IPTV uygulamasını kapatıp açın. Kanallarınız listelenecektir. İyi seyirler dileriz.Hala ATLAS IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

Üyelik Satın Al

SMART IPTV uygulaması ile Samsung Smart TV, LG Smart TV veya Android işletim sistemli TV’ler üzerinde kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala Atlas IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. ATLAS IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın. iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. Atlas IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir ve kumandanız ile tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. ATLAS IPTV ve SMART IPTV uyumludur. SMART IPTV uygulamasını Samsung Smart TV, LG Smart TV veya Android işletim sistemli TV’nizin uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

<--
-->