NET İptv Uygulamasına IPTV Kurulumu

Smart TV'nizin uygulama marketinden NET IPTV uygulamasını indirin..

Bilgisayarınızdan https://www.netiptv.eu/Upload adresine gidin.

Kutucuklara MAC adresinizi girin ve DELETE yapın. Ardından UPLOAD bölümünden açılan URL1 kutucuğuna Müşteri Panelinizde yer alan m3u urlnizi komple yazıp Add List butonuna tıklayın.

İşleminiz başarılı uyarısını gördüğünüzde TV'nizi kapatıp açın. Artık NET IPTV ile kanallarımızı izleyebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.Hala ATLAS IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

Üyelik Satın Al

NET İPTV uygulaması ile Samsung Smart TV, LG Smart TV veya Android işletim sistemli TV’ler üzerinde kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala Atlas IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. ATLAS IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın. iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. Atlas IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir ve kumandanız ile tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. ATLAS IPTV ve NETİPTV uyumludur. SMART IPTV uygulamasını Samsung Smart TV, LG Smart TV veya Android işletim sistemli TV’nizin uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

<--
-->