İPTV SMARTERS PLAYER Kurulumu

APP Storedan İPTV SMARTERS PLAYER uygulamasını indirin

Uygulamayı açın daha sonra ADD YOUR PLAYLİST Seçeneğini seçin.

Açılan ekrana ANY Name kısmına herhangi birşey yazabilirsiniz, Username ve password kısmına müşteri panelinizde Ürün Bilgilerinde yer alan kullanıcı adınız ve şifrenizi girin. En alt kısma Müşteri Panelinizde yer alan LİNK kısmındaki DNS urlsini girin.

ADD USER e tıkladıktn sonra izlemeye başlayabilirsiniz. İyi SeyirlerHala ATLAS IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

Üyelik Satın Al

İPTV SMARTERS PLAYER uygulaması ile MOBİL CİHAZLARINIZIN üzerinde kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala Atlas IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. ATLAS IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın. iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. Atlas IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir ve kumandanız ile tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. ATLAS IPTV ve İPTV SMARTERS PLAYER uyumludur. İPTVSMARTERS PLAYER uygulamasını MOBİL CİHAZINIZIN uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

<--
-->