ATLAS PLAYER Android Cihazlarınıza Kurulumu

Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın linkinden ANDROİD Cihazınıza Uygulamayı İndirip Kurun..

Uygulamayı açtıktan sonra MÜŞTERİ PANELİNİZDE ÜRÜNLER kısmında yer alan kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapın.

Giriş yaptıktan sonra otomatik olarak içerikler yüklenecektir.

İçerikleri her girişinizde güncellemeyi unutmayın.İyi Seyirler.Hala ATLAS IPTV kalitesiyle tanışmadınız mı?

Full HD canlı spor, film, dizi, ulusal kanallar gibi 50’den fazla gruptan oluşan 20.000 içerik için hemen üyelik satın alın, 10 dakikada izlemeye başlayın.

Üyelik Satın Al

ATLAS PLAYER uygulaması ile MOBİL CİHAZLARINIZIN üzerinde kolayca iptv izleyebilirsiniz. Üstte anlatıldığı gibi sadece birkaç adımda kurulumu tamamlayıp birbirinden kaliteli iptv server kanallarımızı Full HD görüntü kalitesi ile izlemeye başlayın.

Hala Atlas IPTV paketlerinden birine sahip değilseniz hemen iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. ATLAS IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın. iptv satın al sayfamızı ziyaret edin, güvenli ödeme yöntemleri ve hızlı teslimat avantajları ile kolayca satın alın. Atlas IPTV ile kaliteli iptv server kanalları sahibi olmanın avantajlarını yaşayın.

Kategorik düzende özenle hazırlanmış kanal listemiz sayesinde aradığınız kanalı kolayca bulabilir ve kumandanız ile tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Listemizdeki spor kanalları, sinema kanalları, dizi kanalları, belgesel kanalları ve çok daha fazlası Full HD görüntü kalitesindedir. ATLAS IPTV ve ATLAS PLAYER uyumludur. İPTVSMARTERS PLAYER uygulamasını MOBİL CİHAZINIZIN uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

<--
-->